اعلام برنامه دیدارهای هفته نهم تا یازدهم لیگ برتر فوتبال
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۶۱۲۸۷۵۹
کمیته مسابقات سازمان لیگ، برنامه دیدارهای هفته نهم تا یازدهم لیگ برتر را مشخص کرد.
به گزارش ایران اکونومیست، برنامه مسابقات هفتههای نهم تا یازدهم لیگ برتر به شرح زیر است:
هفته نهم؛ گرامیداشت ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(ع)؛ روزاخلاق و مهر ورزی
پنجشنبه ۲۱ مهر
پرسپولیس - مس رفسنجان/ ساعت ۱۷ ورزشگاه آزادی تهران
گلگهر سیرجان - نساجی مازندران/ ساعت ۱۷ ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان
صنعت نفت آبادان - سپاهان اصفهان/ ساعت ۱۸:۳۰ ورزشگاه تختی آبادان
فولاد خوزستان - پیکان تهران/ ساعت ۱۸:۳۰ ورزشگاه شهدای فولاد اهواز
جمعه ۲۲ مهر
هوادار تهران - ملوان انزلی/ ساعت ۱۶ ورزشگاه پاس قوامین تهران
تراکتور تبریز - نفت مسجدسلیمان/ ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
ذوب آهن اصفهان - استقلال/ ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه فولادشهر
آلومینیوم اراک - مس کرمان/ ساعت ۱۷ ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
هفته دهم؛ بزرگداشت هفته تربیت بدنی و ورزش
پنجشنبه ۲۸ مهر
سپاهان اصفهان - تراکتور تبریز/ ساعت ۱۵ ورزشگاه نقش جهان اصفهان
ملوان انزلی - پرسپولیس/ ساعت ۱۷ ورزشگاه تختی انزلی
مس کرمان - صنعت نفت آبادان/ ساعت ۱۷ ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
نساجی مازندران - فولادخوزستان/ ساعت ۱۷:۳۰ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
جمعه ۲۹ مهر
پیکان تهران - هوادار/ ساعت ۱۵ ورزشگاه پاس قوامین تهران
گلگهر سیرجان - ذوب آهن اصفهان/ ساعت ۱۵ ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان
استقلال - آلومینیوم اراک/ ساعت ۱۷ ورزشگاه آزادی تهران
نفت مسجدسلیمان - مس رفسنجان/ ساعت ۱۷ ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان
هفته یازدهم؛ گرامیداشت ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و شهادت محمد حسین فهمیده روز نوجوان
پنجشنبه ۵ آبان
تراکتور تبریز - ملوان انزلی/ ساعت ۱۵ ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
پرسپولیس - مس کرمان/ ساعت ۱۷ ورزشگاه آزادی تهران
صنعت نفت آبادان - پیکان تهران/ ساعت ۱۷ ورزشگاه تختی آبادان
فولادخوزستان - گلگهر سیرجان/ ساعت ۱۹ ورزشگاه شهدای فولاد اهواز
جمعه ۶ آبان
هوادار تهران - استقلال/ ساعت ۱۶ ورزشگاه پاس قوامین تهران
مس رفسنجان - سپاهان اصفهان/ ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
آلومینیوم اراک - نساجی مازندران/ ساعت ۱۷:۳۰ ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
ذوب آهن اصفهان - نفت مسجدسلیمان/ ساعت ۱۸:۳۰ ورزشگاه فولادشهر فولادشهر
منبع: خبرگزاری ایرنا برچسب ها: فولاد مبارکه سپاهان ، صنعت نفت آبادان ، ملوان بندر انزلی ، آلومینیوم اراک.بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: ایران اکونومیست
کلیدواژه: فولاد مبارکه سپاهان صنعت نفت آبادان ملوان بندر انزلی آلومینیوم اراک ساعت ۱۵ ورزشگاه صنعت نفت آبادان ساعت ۱۷ ورزشگاه آلومینیوم اراک ورزشگاه شهید ۳۰ ورزشگاه مس رفسنجان ساعت ۱۶
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت iraneconomist.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایران اکونومیست» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۱۲۸۷۵۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سازمان لیگ، برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران به شرح زیر است:
پنجشنبه ۶ اردیبهشت
مس رفسنجان- پیکان تهران - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
جمعه ۷ اردیبهشت
مس کرمان- چادرملو اردکان- ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
فجر شهید سپاسی شیراز- گل گهر سیرجان - ساعت ۱۸- ورزشگاه حافظیه شیراز
هوادار تهران- مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک- پرسپولیس- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک
تراکتور تبریز- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز
ملوان بندر انزلی- سایپا تهران- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی بندر انزلی
آبی پوشان جنوب- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر اهواز